Facebook Pixel

У 2022 році в Україні з'явиться Єдиний державний реєстр адрес

До кінця 2022 року в Україні можуть запровадити Єдиний державний реєстр адрес. Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міськдержадміністрації (КМДА) Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

Він пояснив, що це електронна система, що міститиме дані про найменування топографічних об’єктів: адреси будівель, назви адміністративно-територіальних одиниць, вулиць, доріг тощо. Розроблення такого сервісу необхідно для покращення навігації екстрених служб, врегулювання надання поштових адрес, уніфікації топографічних даних.

Відповідний проєкт постанови передбачає створення таких нових баз даних:

  • Єдиного державного реєстру адміністративно-територіальних одиниць і територій територіальних громад;
  • Єдиного державного реєстру автомобільних доріг;
  • Єдиного державного реєстру споруд.

Інформація із цих ресурсів формуватиме реєстр адрес і забезпечуватиме його роботу в державній електронній системі у сфері будівництва.

Передбачається, що до 15 лютого Мінрегіон має розробити мінімально необхідні програмні засоби для ведення всіх реєстрів. До 31 грудня планується доопрацювання систем, зокрема інтеграція з «Дією», та початок їхнього використання.

Подякувати 🎉