Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На купівлю заводу «Більшовик» є вже щонайменше 15 претендентів

«Більшовик» готовий до приватизаційного аукціону — Фонд держмайна. Фото: «СтройОбзор»

«Більшовик» готовий до приватизаційного аукціону — Фонд держмайна. Фото: «СтройОбзор»

Підприємство «Перший київський машинобудівний завод» (ПКМЗ, колишній завод «Більшовик») буде виставлено на приватизаційний аукціон за стартовою ціною 1,39 млрд грн. За даними Фонду держмайна, наразі на купівлю об’єкту є вже понад 15 претендентів.

У ФДМУ наголосили, що протистоятимуть усім спробам зірвати процес приватизації.

«Очевидно, що процес залучення інвестицій у непрофільні державні об'єкти через прозору приватизацію зустрічає опір із боку осіб та фінансово-політичних груп, які позбавляються незаконного контролю над такими активами, особливо коли йдеться про масштабні об’єкти», — ідеться в повідомленні.

Контекст. Аукціон із продажу колишнього заводу відбудеться 27 жовтня. Під забудову житла та офісів планують віддати 33 га виробничого майданчика підприємства в районі Шулявки.

Затверджені аукціонною комісією приватизаційні умови передбачають: погашення кредиторської заборгованості та боргів із виплати заробітної плати працівникам і перед бюджетом; спрямування інвестицій у ремонт і модернізацію промислового майданчика заводу в м. Жашків у сумі понад 57 млн грн.

Натепер підприємство накопичило понад 500 млн грн боргу, зокрема з виплати заробітної плати. Це означає, що частина колективу працює без зарахування стажу та не може вийти на пенсію.

Станом на 1 липня 2020 року на заводі працювали 315 осіб.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини