Нещодавно з Вашингтона, США, повернулася українська делегація, яка взяла участь в Українському тижні, де наші представники активно комунікували насамперед з республіканцями. Однією з учасниць заходів була Яна Матвійчук. В інтерв'ю вона розповіла про ставлення поважних республіканців до України.
Яна акцентує увагу на тому, що багато українців просто не розуміють заяви Трампа, звідки вони взялися та чому він їх проголошує, попри те, що, можливо, нам доведеться більше співпрацювати з ним і республіканцями, якщо Трампа оберуть президентом у листопаді 2024-го.
Як зрозуміти феномен Дональда Трампа
«Хочу зауважити, я не вибираю американського президента, як і ви. Тому я не можу там бути за Трампа, за ще когось. Але американцям відгукуються його ідеї. Вони втомилися від «Made in China» і хочуть знову «Made in USA». Також їм набридли гендерно-нейтральні туалети, а питання життя є центральним», – каже Яна Матвійчук із досвіду спілкування з консервативними американцями.
Попри голосні заяви Трампа про закінчення війни в Україні за 24 години та його розуміння путіна, Яна схиляється на бік тих, хто вважає, що насамперед президенту США потрібно перемогти на виборах, а вже потім ефективно представляти інтереси Штатів на міжнародній арені.
Прикладом може бути останній виступ Трампа, де він фактично шантажує країни НАТО робити більше, бо інакше за його президентства він заохочуватиме росію вторгнутися у НАТО. Можливо, це гра на інфікованих російською пропагандою американських консервативних виборців.
Як російська пропаганда зробила з України «проєкт Байдена» та країну ЛГБТ-прапорів (відео)
Жорстка позиція Трампа щодо російської нафти
На противагу як мінімум сумнівним заявам щодо допомоги Україні від Трампа є його позиція проти російської нафти.
«росія продовжує заробляти величезні гроші на нафті, попри санкції. Якраз Трамп говорить про те, що це лицемірство, коли з одного боку боремось з рф, а з іншого платимо їй в кишені гроші за нафту. Єдине: Трамп любить дуже жорсткий стиль, але він не може його використовувати, поки він не на посаді», – каже Яна Матвійчук.
Вона додає, що саме Трамп був першим президентом США, який поставив Україні першу військову допомогу – «Джавеліни», а не адміністрація Обами.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також