Facebook Pixel

Міністр реінтеграції Резніков подав заяву за власним бажанням

Очільник Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вирішив звільнитися із займаної посади. Як повідомив у своєму телеграм-каналі представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельник, міністр «подав заяву про звільнення за власним бажанням, у якій також подякував за довіру».

Додатково. Виданню liga.net вдалося дізнатися про те, що найближчим часом кандидатуру Резнікова запропонують на посаду міністра оборони України. Тим часом його посаду обійме заступниця голови оборонного комітету ВР Ірина Верещук.

Нещодавно цю інформацію прокоментували в Офісі президента виданню «Бабель». Тоді радник голови ОП Михайло Подоляк назвав кандидатуру Резнікова «ледь не оптимальною».

Quote«Давайте все-таки не забігати наперед і дочекаємося офіційних рішень. Призначення міністра оборони — це прерогатива президента. Відповідно, коли президент озвучить своє рішення, буде надано вичерпні відповіді на всі запитання. На мою думку, Олексій Юрійович Резніков, який має надзвичайно широкий кругозір і потужні аналітичні здібності, — ледь не оптимальна кандидатура для будь-яких важливих кадрових рішень. Міноборони, як ключовий інститут країни, де йде війна, без сумнівів, виграє від подібного призначення», — пояснив він.

Розмови про можливе звільнення Андрія Тарана з посади глави Міноборони почали поширюватися після того, як було звільнено головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉