Facebook Pixel

Рада проголосувала за призначення Верещук і Рябікіна на посади міністрів

Рада призначила нових міністрів реінтеграції та Мінстратегпрому. Фото: Поліщук Максим/УНІАН

Рада призначила нових міністрів реінтеграції та Мінстратегпрому. Фото: Поліщук Максим/УНІАН

Верховна Рада призначила Ірину Верещук на посаду віцепрем'єра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Павла Рябікіна на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості. Призначення Верещук підтримали 260 нардепів, за Рябікіна проголосували 237 депутатів.

Ірина Верещук — народна депутатка, її обрано до парламенту на позачергових виборах у липні 2019 року за списком партії «Слуга народу». Голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки. На місцевих виборах 2020 року балотувалася в мери Києва

Павло Рябікін до призначення з листопада 2020 року очолював Державну митну службу, а до цього керував аеропортом «Бориспіль». Перед голосуванням за призначення на посаду Рябікін заявив, що його пріоритетом буде максимальне забезпечення державним замовленням вітчизняних виробників.

Telegram Logo

Контекст. 3 листопада Верховна Рада звільнила з посади очільника Мінстратегпрому Олега Уруського, а з посади міністра з питань реінтеграції — Олексія Резнікова, якого згодом було призначено на посаду міністра оборони.

Коментарі

Всі новини