Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

РНБО визначить перших олігархів у травні 2022 року. Малюська розповів, що передбачає закон про деолігархізацію

Малюська розповів, що передбачає закон про деолігархізацію. Фото: facebook.com/ Denis Malyuska

Малюська розповів, що передбачає закон про деолігархізацію. Фото: facebook.com/ Denis Malyuska

У зв’язку з набуттям чинності законом про деолігархізацію (№ 1780-ІХ) олігархи впродовж 180 днів мають отримати офіційний статус або позбутися ознак, які визначають їх як олігархів. Про це міністр юстиції Денис Малюська написав на своїй сторінці у Facebook.

Quote«Упродовж наступних 180 днів олігархи мають зробити непростий вибір: або отримати офіційний статус олігарха й потрапити під обмеження, встановлені новим законом, або позбутися ознак, які визначають їх як олігархів (наприклад, припинити впливати на політику, позбутися монопольного становища або продати медіа покупцеві з бездоганною діловою репутацією) (слова класика ‘to be or not to be, that is the question’ отримують нове забарвлення)», — написав міністр.

Малюська нагадав, що тим, хто вирішить залишитися олігархом, буде заборонено фінансувати політичні партії, бути покупцем об’єктів великої приватизації, фінансувати політичну агітацію. Малюська також наголосив, що контакти чиновників з олігархами або їхніми представниками публічно декларуватимуться, а самі олігархи нестимуть істотні репутаційні ризики в діловому світі.

Міністр також зазначив, що для імплементації закону про олігархів найближчим часом Нацрада з питань телебачення та радіомовлення розробить і затвердить Порядок проведення перевірки ділової репутації покупця (потенційного покупця) засобу масової інформації. РНБО затвердить Положення про реєстр олігархів і порядок його формування та ведення, а також розробить такий реєстр.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Малюська зауважив, що введення в дію закону про олігархів припадає на період між травневими святами, а перші «номінаційні» засідання РНБО будуть можливими (з дотриманням усіх процедурних обмежень) уже з двадцятих чисел травня 2022 року.

Контекст. Днями президент Володимир Зеленський підписав закон про деолігархізацію.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини