Facebook Pixel

Закон про деолігархізацію: Зеленський розповів, як олігархи шкодять Україні та на що чекати українцям

Деолігархізація: Зеленський пообіцяв рівні права для всіх. Фото: Володимир Зеленський/Офіс президента

Деолігархізація: Зеленський пообіцяв рівні права для всіх. Фото: Володимир Зеленський/Офіс президента

Президент Володимир Зеленський розкритикував попередню владу за зростання кількості олігархів та пообіцяв рівні, прозорі та єдині правила для всієї України. Також він наголосив на важливості закону про олігархів.

Про це президент заявив на форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

Також він зазначив, що тема деолігархізації дуже важлива.

Telegram Logo

«Серед старих політиків дійсно складно знайти тих, хто не обіцяв боротися з олігархами для зростання економіки України, але в той же час щорічно зростала лише кількість борців з олігархами та кількість самих олігархів».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

За словами Зеленського, попередні політики не боролися з олігархами тому, що важко боротися з тими, хто їх привів до влади та продовжує їх годувати.

Президент зазначив, що вперше за роки незалежності України саме його команда перейшла до реальних дій, щоб припинити вплив олігархів.

Зеленський також пояснив, як саме олігархи лобіюють свої інтереси в уряді.

«Суть цього кола досить проста: олігархи накопичують капітал, дуже часто незаконний, частина цього капіталу йде на створення, просування та подальше утримання політиків різного рівня, чиновників заради примноження того самого капіталу».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Олігархи використовують свій капітал проти України та намагаються впливати на всі щаблі влади й медіаринок, а нинішній уряд працює над встановленням зрозумілих, прозорих, рівних та єдиних правил для всієї України, повідомив Зеленський.

Президент наголосив, що держустанови та суди повинні бути незалежні не лише від інших гілок влади, а й від великого бізнесу. Саме тому політичні ЗМІ, держслужбовці, судді, правоохоронці та наглядові ради держкомпаній повинні працювати без підтримки та впливу олігархічного капіталу.

Quote«Ненормально ставати великим бізнесом, коли ти або незаконно щось береш із бюджету держави, або щось не вносиш до державного бюджету. Так само ненормально, коли великий бізнес одноосібно контролює окремі галузі економіки та диктує правила розвитку країни», — додав президент.

За його словами, законопроєкт про деоліграхізацію має стати фундаментом нормативно-правової бази, яка передусім має захищати інтереси України та платників податків.

Коментарі

Всі новини