Facebook Pixel

Як піар фільму «Барбі» обурив Японію та до чого тут мем «Барбігеймер»

Чому мем Барбігеймер обурив Японію | The Page

Чому мем Барбігеймер обурив Японію | The Page

Хештег #NoBarbenheimer став трендом у японському Твіттері за останні кілька днів на тлі гнівної реакції на офіційний акаунт американської «Барбі» на платформі. Усе через меми з ядерними вибухами, які коментує офіційний акаунт «Барбі» з метою піару.

«Барбігеймер» – поєднання назв двох голлівудських стрічок «Барбі» Ґрети Ґервіґ та «Оппенгеймера» Крістофера Нолана, що б'ють рекорди касових зборів по всьому світу і породжують величезну кількість мемів, через які й почалися суперечки.

Офіційний япономовний акаунт «Барбі» у Твіттері вже встиг попросити вибачення за божевілля американської гілки у соцмережах. А Warner Bros (студія «Оппенгеймера») заявила, що шкодує за свою нетактовну поведінку в соціальних мережах.

Фанатський трейлер «Барбігеймер» (відео)

Чому Барбігеймер викликав скандал в Японії

Пости, що міксували фільми про Барбі та Оппенгеймера з вибухами на задньому плані та Барбі з зачіскою у формі грибоподібної хмари були позитивно сприйняті офіційним акаунтом фільму про ляльку.

Один з дописів із зображенням головних акторів двох фільмів на тлі апокаліптичного полум'я викликав коментар: «Це буде літо, яке ми запам'ятаємо надовго». Тим часом твіт із зачіскою у вигляді ядерного грибу з американського акаунту прокоментували: «Цей Кен — стиліст».

Офіційний акаунт «Барбі» коментує меми з «Барбігеймером» у Твіттері

Офіційний акаунт «Барбі» коментує меми з «Барбігеймером» у Твіттері

Японія – єдина країна в світі, що пережила атомні бомбардування цивільного населення під час Другої світової війни. Тому Японці та співчуваюча їм громадскість запевняють, що такі меми – це глузування над трагедією, що сталася в Хіросімі та Нагасакі 78 років тому.

Користувач @akishmz написав у Твіттері: «Літо, щоб пам'ятати, що для кінокоманди Барбі та Голлівуду понад 200 000 смертей до кінця 1945 року (і півмільйона на сьогоднішній день) від двох жахливих бомб – це те, про що їм комфортно жартувати, аби просувати свій дорогоцінний літній блокбастер».

Як хайп навколо Барбі поширюється світом

Пошукова сторінка Google рожевіє, якщо ввести у запит Марґо Роббі, Раяна Ґослінґа та режисерку фільму «Барбі»

Фільм про класичну ляльку Mattel вже зібрав понад 800 мільйонів доларів США, тоді як історія про творця механізму, що дозволив створити атомну бомбу, вченого Я. Роберта Оппенгеймера — понад 400 мільйонів доларів США.

Захоплення поєднанням фільмів Крістофера Нолана та Ґрети Ґервіґ дійшло до божевілля

Захоплення поєднанням фільмів Крістофера Нолана та Ґрети Ґервіґ дійшло до божевілля


Найстарший продавець ляльок Барбі з Флориди Марл Девідсон сказав, що останніми місяцями ціни зросли приблизно на 25%. Його сайт — MarlBe.com — відвідують майже 3 тис. разів на день, що втричі більше ніж зазвичай.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉