Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Заклики до геноциду українців: Австрія викликала посла рф

Ульянов закликав не щадити українців. Фото: Getty Images

Ульянов закликав не щадити українців. Фото: Getty Images

МЗС Австрії викликало до себе представника рф при міжнародних організаціях у Відні після його заяви про те, що українців не треба щадити.

Своє обурення словами Михайла Ульянова міністерство висловило у Twitter, назвавши його заклики провокаційними.

Quote«Ми виступаємо за свободу слова. Але ми також можемо зайняти тверду позицію проти таких провокаційних заяв. Тому на неділю в МЗС викликали російського постійного представника Михайла Ульянова», — говориться у повідомленні.

Сьогодні, 20 серпня, Ульянов запостив твіт «Жодної пощади українському населенню!», відреагувавши на пост президента України Володимира Зеленського, який подякував Джо Байдену за новий пакет допомоги Україні.

skrin-ok.jpeg

За кілька хвилин Ульянов видалив твіт і пізніше опублікував новий допис, заявивши, що інформаційна війна не має правил.

На думку так званого дипломата, його заява була всього-то «критичним зауваженням» проти «накачування» України зброєю, а її трактували як заклик до геноциду.

В іншому твіті він, пояснюючи свої слова, звинуватив Київ утому, що той «не дбає про власне населення, відкидаючи дипломатичні зусилля та зосереджуючись виключно на накопиченні зброї із Заходу».

Речник МЗС Олег Ніколенко вже закликав вислати Ульянова з Австрії та бойкотувати його на дипломатичному рівні.

Quote«Посол росії Михайло Ульянов закликає знищити українську націю. Не можна терпіти цю геноцидну мову. Ми закликаємо всю дипломатичну спільноту у Відні бойкотувати Ульянова, а країну перебування Австрію – оголосити його персоною нон грата», — написав він.

Зі свого боку, радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, зі свого боку, заявив:

Quote«Російський посол в Австрії Ульянов заявляє про необхідність «остаточного вирішення українського питання» й закликає до геноциду».

Він підкреслив, що виправдовування росіян стає все складнішим, адже вони знову й знову підтверджують прихильність до фашизму:

Quote«У Європі знову чути голоси: «Не всі росіяни, як Путін» і «Може, дамо «Північному потоку-2» працювати». Час зрозуміти: росія — фашистська вертикаль з мільйонів людей».
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини