Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Обстріл порту в Одесі – це плювок Путіна в обличчя Гутеррешу та Ердогану – МЗС

Україна закликала ООН та Туреччину відреагувати на обстріл одеського порту. Фото: Wikipedia

Україна закликала ООН та Туреччину відреагувати на обстріл одеського порту. Фото: Wikipedia

Українське Міністерство закордонних справ майже миттєво відреагувало на суботній обстріл Одеського морського торгового порту. Росіянам, за словами речника МЗС Олега Ніколенко, знадобилося менше доби, щоб поставити під сумнів підписані напередодні домовленості про експорт зерна.

Quote«Російська ракета — це плювок Володимира Путіна в обличчя Генеральному секретареві ООН Антоніу Гутеррешу та Президентові Туреччини Реджепу Ердогану, які доклали величезних зусиль для досягнення угоди, і яким Україна вдячна», — наголосив він.

Речник МЗС підкреслив, що українська сторона вимагає неухильного дотримання виконання домовленостей. Ніколенко закликав ООН та Туреччину вжити заходів у відповідь на російський ракетний обстріл Одеського порту.

Quote«У разі невиконання досягнутих домовленостей, росія нестиме повну відповідальність за поглиблення глобальної продовольчої кризи», — підсумував він.

Контекст. Нагадаємо, у суботу, 23 липня, вдень окупанти завдали масованого ракетного удару по Одещині. Дві ракети «Калібр» поцілили в Одеський морський торговий порт.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зранку під обстріл потрапили Миколаїв та Кропивницький район.

Коментарі

Всі новини