Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У рф заговорили про можливість допуску представників МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

Новини ЗАЕС: рф може допустити представників МАГАТЕ на станцію. Фото: suspilne.media

Новини ЗАЕС: рф може допустити представників МАГАТЕ на станцію. Фото: suspilne.media

рф може допустити на окуповану Запорізьку атомну електростанцію делегацію МАГАТЕ. Про це заявив постпред рф при міжнародних організаціях у Відні Михайло Ульянов, пише «Європейська правда».

За його словами, делегація інспекторів МАГАТЕ може відвідати ЗАЕС на початку вересня.

Quote«Маршрут, кількість людей у делегації та час, який вони проведуть на АЕС, поки що обговорюються», — наголосив Ульянов.

Водночас він додав, що в разі виникнення «сторонніх чинників» візит делегації МАГАТЕ не відбудеться. Що мав на увазі Ульянов під «сторонніми чинниками», він не уточнив.

Одночасно російський чиновник заявив про необхідність подбати про безпеку місії та «оптимально обрати найбезпечніший маршрут».

Quote«Якогось зв’язку із суверенітетом і територіальною цілісністю України це не має. МАГАТЕ виконує суто технічний мандат, маршрут руху місії на ЗАЕС ніяк не зачіпає суверенітет України… На наш погляд, головне — це безпека. Відправляти міжнародних посадовців під артобстріли дорогою на станцію чи безпосередньо в період перебування на станції абсолютно неприпустимо», — заявив Ульянов.

Нагадаємо: російські окупанти захопили ЗАЕС наприкінці лютого. Відтоді станція перебуває під постійною загрозою, оскільки загарбники влаштовують постійні провокації на ЗАЕС.

Контекст. Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі готовий очолити делегацію на окуповану російськими військовими Запорізьку атомну електростанцію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини