Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Києві з’являться зупинки-укриття – що відомо

Зупинки-укриття з'являться у Києві. Фото: Миколаївська ОВА

Зупинки-укриття з'являться у Києві. Фото: Миколаївська ОВА

У столиці на зупинках наземного громадського транспорту з’являться спеціальні конструкції для захисту людей під час обстрілів. Відповідний проєкт було проголосовано на останньому засіданні Київської міської ради 10 листопада, повідомила депутатка Ганна Свириденко.

За її словами, розробники проєкту взяли за основу досвід Ізраїлю.

Quote«На кожній зупинці (в Ізраїлі — The Page) стоять залізобетонні бункери без вікон і з одним входом. Вони розраховані на кілька десятків людей. Біля захисних конструкцій можуть встановлювати бетонні стіни завтовшки 20 см. Це дає змогу сховатися під час обстрілів і захистися від уламків», — зазначила Свириденко.

Вона уточнила, що будівництвом укриттів займатимуться київські підприємства. Перелік зупинок, на яких буде зведено спеціальні захисні конструкції, мають підготувати Департамент транспортної інфраструктури КМДА, КП «Київпастранс» і КК «Київавтодор» спільно з районними адміністраціями.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: першу зупинку-бомбосховище в Харкові встановили ще в серпні. В укритті облаштовано 12 сидячих місць, також там встановили камеру відеоспостереження.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини