Facebook Pixel

ЗСУ провели наступ щонайменше на трьох ділянках фронту — ISW

Україна провела контрнаступальні операції щонайменше на трьох ділянках фронту. Про це йдеться в щоденному звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Quote«Україна провела контрнаступальні операції з різними результатами щонайменше на трьох ділянках фронту в рамках ширших контрнаступальних зусиль, які розгортаються з неділі, 4 червня. Українські офіційні особи повідомили, що українські сили перейшли від оборонних до наступальних операцій на Бахмутському напрямку», – йдеться у звіті.

В ISW зазначають, що українські сили здійснили обмежену, але значну атаку на заході Запорізької області в ніч із 7 на 8 червня. Російські сили, очевидно, захищалися від цієї атаки та, як повідомляється, відновили свої початкові позиції станом на 8 червня.

Українські атаки на заході Запорізької області 8 червня не відображають повного обсягу українських можливостей у нинішньому контрнаступі, зауважують аналітики.

Як повідомляється, Україна сформувала 12 спеціалізованих контрнаступальних бригад, дев’ять із яких оснащено західною технікою, а три – наявною технікою, і до цих підрозділів майже напевно приєднаються досвідчені українські підрозділи. Схоже, що Україна спрямувала лише частину великого резерву сил, доступних для контрнаступальних операцій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉