Zoom підвищить захист конфіденційності після хакерських атак

Американська компанія комунікаційних технологій Zoom поліпшить захист конфіденційності та безпеки користувачів в однойменному застосунку з проведення відеоконференцій.

У рамках угоди Zoom заявила, що запровадить програму захисту даних і здійснить оцінку ризиків для перевірки вразливостей програмного забезпечення, повідомляє The Hill.

Компанія також підвищить безпеку інформації про користувачів, розширивши протоколи шифрування, і для контролю доступу включить паролі за замовчуванням для кожних зборів.

Telegram Logo

Zoom планує вжити заходів щодо припинення спільного з Facebook використання даних і розслідуватиме будь-які повідомлення про неправомірні дії на власній платформі.

Контекст. Під час пандемії COVID-19 у Zoom було зафіксовано рекордну кількість користувачів, оскільки люди переходять в онлайн – від робочих зустрічей до занять і відпочинку. Кількість щоденних користувачів Zoom збільшилася з 10 млн осіб у грудні 2019 року до приблизно 200 млн осіб у березні 2020-го.

Більш широке охоплення спричинило зловживання з боку зловмисників. Коли ФБР попередило компанію про це явище, Zoom була змушена перервати заняття початкової школи, робочі зустрічі та інші конфіденційні збори. Компанії також було пред'явлено претензії в судовому порядку.

Zoom оголосила, що вибрала Oracle в якості провайдера своєї хмарної інфраструктури. Компанія тепер використовуватиме сервіси Oracle Cloud Infrastructure.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Список «червоної» та «зеленої» зон: можливі зміни у критеріях МОЗ

Міністерство охорони здоров'я може змінити критерії розділення країн на «червону» та «зелену» зони. Замість кількості активних хворих можна використовувати показник інцидентності на 100 тис. населення, який розраховується за кількістю нових захворювань за останні 14 днів.

Ті, що біжать хвилями. Як треба змінити портову галузь України

Українську портову галузь стрясають скандали. Державні органи, які регулюють діяльність портів, продовжують створювати в них вкрай токсичну атмосферу. Для того щоб знову зробити галузь привабливою для вантажів і домогтися значного зростання перевалки, потрібна масштабна дерегуляція та зміна низки ключових законів.

партнерський матеріал

Зеленський пообіцяв МВФ до кінця тижня представити кандидатуру голови Нацбанку

Президент Володимир Зеленський під час розмови з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою запевнив, що до кінця тижня запропонує парламенту кандидатуру голови НБУ.