Zoom підвищить захист конфіденційності після хакерських атак

Американська компанія комунікаційних технологій Zoom поліпшить захист конфіденційності та безпеки користувачів в однойменному застосунку з проведення відеоконференцій.

У рамках угоди Zoom заявила, що запровадить програму захисту даних і здійснить оцінку ризиків для перевірки вразливостей програмного забезпечення, повідомляє The Hill.

Компанія також підвищить безпеку інформації про користувачів, розширивши протоколи шифрування, і для контролю доступу включить паролі за замовчуванням для кожних зборів.

Telegram Logo

Zoom планує вжити заходів щодо припинення спільного з Facebook використання даних і розслідуватиме будь-які повідомлення про неправомірні дії на власній платформі.

Контекст. Під час пандемії COVID-19 у Zoom було зафіксовано рекордну кількість користувачів, оскільки люди переходять в онлайн – від робочих зустрічей до занять і відпочинку. Кількість щоденних користувачів Zoom збільшилася з 10 млн осіб у грудні 2019 року до приблизно 200 млн осіб у березні 2020-го.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Більш широке охоплення спричинило зловживання з боку зловмисників. Коли ФБР попередило компанію про це явище, Zoom була змушена перервати заняття початкової школи, робочі зустрічі та інші конфіденційні збори. Компанії також було пред'явлено претензії в судовому порядку.

Zoom оголосила, що вибрала Oracle в якості провайдера своєї хмарної інфраструктури. Компанія тепер використовуватиме сервіси Oracle Cloud Infrastructure.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини