Facebook Pixel

Невакцинованих українців готують до жорстких обмежень: кого торкнеться і що заборонять

Жорсткі обмеження для невакцинованих: кому і що заборонять, хто зможе працювати. Фото: УНІАН

Жорсткі обмеження для невакцинованих: кому і що заборонять, хто зможе працювати. Фото: УНІАН

В Україні можуть ввести обмеження для невакцинованих громадян. Обмеження торкнуться не тільки педагогів у школах, а й персоналу громадського транспорту, кафе та ресторанів.

Також вакцинуватися доведеться співробітникам комерційних і комунальних структур, які контактують із населенням, зазначив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький.

Він наголосив, що наразі в Україні достатньо вакцин для імунізації населення. Водночас Радуцький пояснив, що про обов'язкову вакцинацію не йдеться, однак справедливо вимагати, щоб працівники, які працюють із людьми, отримали щеплення проти коронавірусу.

Telegram Logo

«Підприємствам пропонуємо подавати заявку, замовляти мобільний бригаду і вакцинувати співробітників прямо на робочому місці. Тому тепер кожен вирішує сам — дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу».

Михайло Радуцький

Михайло Радуцький

народний депутат від «Слуги народу»

Контекст. МОЗ анонсувало, що в разі погіршення епідемічної ситуації працюватимуть лише ті школи, де вакциновано щонайменше 80% учителів.

Коментарі

Всі новини