Facebook Pixel

Отримуйте більше із ZEN.COM: фінансова мобільність у будь-якій точці світу

Автор
Фото Depositphotos

Фото Depositphotos

Європейський сервіс ZEN.COM — можливість відстежувати свої фінанси та проводити міжнародні грошові перекази в єдиному застосунку швидко та зрозуміло для будь-якого користувача. З липня 2023 року користуватися його перевагами можуть громадяни України (зокрема, ті, які виїхали за кордон).

Які саме плюси гарантує ZEN.COM та як отримати від застосунку найбільше користі — розповідаємо далі.

Що зробити, щоб почати користуватися ZEN.COM

Перш за все завантажте застосунок ZEN.COM та пройдіть просту процедуру реєстрації. Для цього знадобляться ваші персональні дані з ID-картки чи закордонного паспорта.

Одразу після реєстрації в сервісі ви отримуєте рахунок із ZEN MasterCard. За замовчуванням картка віртуальна, проте фізичну теж можна замовити (для традиційної оплати та зняття готівки). На виготовлення та доставку картки піде від 5 до 7 робочих днів. Пересилання на адресу можливе у країнах ЄЕЗ.

Можете не турбуватися про безпеку реквізитів ZEN MasterCard: вона захищена за сертифікатом Digital First. Він передбачає відсутність даних про картку на її поверхні (доступні тільки у застосунку).

Які функції доступні в ZEN.COM

Базовий набір фінансових операцій, що є в мобільному застосунку ZEN.COM, включає:

  • оплату покупок (бронювання квитків, житла, авто тощо) онлайн та офлайн;
  • купівлю та продаж валютних коштів за нижчим курсом, ніж у банках та інших фінансових установах;
  • надсилання та отримання переказів.

Віртуальну картку можна додати до гаманця на смартфоні, а фізичну замовити для зняття готівки та звичайних поточних розрахунків.

Всі фінансові операції відбуваються миттєво. Ніяких додаткових комісій та прихованих платежів.

Додаткові плюси роботи із ZEN.COM

Найважливіші переваги:

  • мультивалютність рахунку — 29+ валют та операції з ними з однією карткою та одним рахунком;
  • багато варіантів поповнення — переказами з інших карток чи рахунків, через сервіс Paysafecash та термінали Planet Cash.

Для поповнення через застосунок є окрема опція. Достатньо вибрати її та ввести необхідну суму (іноді ще й номер рахунку чи ПІБ його власника). Який би спосіб поповнення ви не вибрали, гроші надійдуть вже за декілька секунд.

Вибирайте якісний сервіс разом із ZEN.COM: тільки найвигідніші курси обміну, без прихованих комісій та дуже швидко. Завантажуйте застосунок просто зараз, щоб оцінити його переваги. Більше деталей — на zen.com.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉