Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський: Ми не підемо на заморожений конфлікт

Зеленський проти заморожування конфлікту з росією. Фото: president.gov.ua

Зеленський проти заморожування конфлікту з росією. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський виступає проти заморожування конфлікту з росією. Про це він сказав у вівторок увечері на Wall Street Journal CEO Council Summit, передає «Інтерфакс-Україна».

Говорячи про можливе припинення вогню, Зеленський сказав, що «це означає, що російські війська стоятимуть там, де зараз. Це заморожений конфлікт. Ми не підемо на заморожений конфлікт».

Він заявив, що Мінські домовленості призвели до замороженого конфлікту: «Я проти, такого документа точно не буде. Ми не виходили з «Мінська», з нього вийшла 24 лютого Росія. Вони вийшли, і більше в таке болото Україна точно не піде».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас, за словами Зеленського, він не бачить бажання рф домогтися припинення вогню.

Quote«Якщо в нас буде зустріч із президентом путіним, тоді, можливо, ми з ним домовимося особисто. Він має взяти на себе зобов'язання щодо припинення вогню, бажано публічні, тоді ми зможемо вірити в це», — сказав президент.

Він також зазначив, що «спочатку треба зробити відповідні кроки, щоб зупинити війну, а потім почне діяти дипломатія».

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Бажано зробити перший етап, і ми це зробили — зупинили росію, її просування вперед. Другий етап – максимально зробити так, щоб росія відійшла з нашої території. Зараз ми на другому етапі. Третій етап – відновити максимально територіальну цілісність», – заявив він.

На його думку, «там, де можна відновити територіальну цілісність, знайти якісь компроміси завдяки діалогу на словах, а не діалогу зі зброєю, там Україна це робитиме, але показуючи свою позицію як рівноправний партнер у будь-якому діалозі».

Зеленський зазначив, що «наші групи спілкуються на рівні перемовників», але він у такі домовленості не дуже вірить.

Quote«Важливо говорити, але поки особисто президент рф офіційно не скаже, я не бачу ваги в таких домовленостях», — сказав Зеленський.

Коментарі

Всі новини