Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Загальні втрати економіки України через війну сягають $600 млрд — КШЕ

Скільки втратила економіка України за 10 тижнів війни. Фото: t.me/V_Zelenskiy_official/Stas Yurchenko

Скільки втратила економіка України за 10 тижнів війни. Фото: t.me/V_Zelenskiy_official/Stas Yurchenko

За останній тиждень прямі втрати економіки України через руйнування та пошкодження цивільної й військової інфраструктури зросли на майже $4,5 млрд. Станом на 2 травня загальна сума збитків, завданих інфраструктурі, сягнула майже $92 млрд, або 2,7 трлн грн. Про це свідчить дослідження Київської школи економіки в рамках проєкту «Росія заплатить».

За спільними оцінками Мінекономіки та KSE, загальні втрати економіки України через війну з огляду на прямі та непрямі втрати (зниження ВВП, припинення інвестицій, відтік робочої сили, додаткові витрати на оборону та соціальну підтримку тощо), коливаються від $564 млрд до $600 млрд.

Загалом з початку війни Росії проти України пошкоджено, зруйновано або захоплено щонайменше 195 заводів і підприємств. Прямі втрати підприємств (активів, складів), за оцінками КSЕ, уже складають майже $10 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, було втрачено 231 медзаклад, 543 дитсадки, 295 мостів, 151 склад. За час війни пошкоджено чи зруйновано принаймні 97 релігійних і 144 культурних обʼєкти. Унаслідок бойових дій пошкоджено, зруйновано або захоплено щонайменше 23,8 тис. кілометрів доріг і 33,7 млн квадратних метрів житлового фонду. Також було знищено або захоплено не менш як 89,5 тис. легкових автомобілів загальною вартістю приблизно $1,3 млрд.

Фото: kse.ua.

Фото: kse.ua.

Коментарі

Всі новини