Зеленський пояснив, чому переглянув медреформу Супрун

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Президент Володимир Зеленський вважає, що медична реформа в Україні не була достатньо успішною, як показав спалах COVID-19 у країні. Тому в реформу потрібно внести зміни.

Про це глава держави заявив у ході своєї пресконференції з нагоди річниці президентства, повідомили у пресслужбі Зеленського.

За його словами, деякі речі в реформі було зроблено правильно. Однак також є багато факторів, на які не звертали уваги, через що країна постала «голою» у медичному плані перед таким викликом, як COVID-19.

Telegram Logo

Президент зазначив, що більшість лікарів схвалили перший етап медичної реформи. Однак другий етап не був ефективним, оскільки зараз рівень зарплат водіїв «швидкої» становить 4-5 тис. грн.

«Мені здається, що ця реформа неправильна. Якщо всі психіатричні лікарні та тубдиспансери виходять зі страйками, тому що їх закривають, то це неправильна реформа. Вона нерозумна. Вона не для людей. Вона точно не для лікарів. Вона ні для кого. Тому й треба її переглядати».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Зеленський також додав, що перед тим, як закривати медустанови, потрібно відкривати нові, в яких будуть гідні умови для пацієнтів і медиків.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, член фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький в ефірі «Радіо Свобода» раніше заявляв, що за певних умов страхова медицина почне працювати в Україні через три роки.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини