Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Словаччина не може передати України танки Т-72 через ФРН, однак готова віддати свої МіГи – BI

Зброя Україні – що готова дати Словаччина і на яких умовах. Фото: Wikipedia

Зброя Україні – що готова дати Словаччина і на яких умовах. Фото: Wikipedia

Словаччина та Німеччина не змогли угодити порядок так званої «кругової» угоди, згідно з якою Україна мала отримати словацькі танки Т-72. Як пише Business Insider, ФРН запропонувала своєму партнеру всього половину від попередньо визначеної кількості бойових машин, які мала отримати Братислава замість тих, що віддасть Києву.

Як повідомили виданню в Міноборони Словаччини, країна була змушена відмовитись від угоди, оскільки Німеччина запропонувала всього 15 танків Leopard 2A4 за 30 одиниць Т-72. У відомстві назвали цю кількість недостатньою.

Між тим Братислава зазначила, що готова передати ЗСУ свої винищувачі МіГ-29 та назвала, що хоче на заміну. Літаки будуть передані українській сторони, якщо словацький повітряний простір захищатимуть сусідні Польща та Чехія. Про можливі терміни передачі Міноборони Словаччини не повідомило.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В щорічному бюлетені з оглядом воєнних потенціалів держав світу The Military Balance сказано, що станом на 2021 рік у Словаччини нараховувалось дев’ять МіГ-29 та два МіГ-29УБ. Між тим Польща, як повідомляється, має 22 МіГ-29А, шість МіГ-29УБ та загалом 50 F-16 різних типів. У Чехії експерти нарахували 14 JAS 39 Gripen різних типів.

Контекст. Нагадаємо: Танки Т-72 уже передали Україні Чехія і Польща.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини