Facebook Pixel

Після нічної атаки на Київ представниця ООН виступила із заявою

Вбита окупантами під час атаки на Київ 1 червня 2023 року 9-річна дівчинка та її дідусь

Вбита окупантами під час атаки на Київ 1 червня 2023 року 9-річна дівчинка та її дідусь

Сьогодні вночі у перші години дня захисту дітей росія вбила 9-річну дівчинку. Після варварського нічного ракетного обстрілу столиці 1 червня 2023 року, який спричинив загибель людей, гуманітарна координаторка ООН в Україні Деніз Браун виступила із заявою.

Quote«Уже вкотре я вражена та засмучена загибеллю дитини та інших мирних мешканців під час ще одного масованого ракетного удару російських збройних сил сьогодні по Києву. Думками я з родинами загиблих і пораненими. У День захисту дітей в Україні я хочу висловити свої найщиріші співчуття родинам понад 1 500 дітей, яких було вбито або поранено в Україні з початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року», — наголосила вона.

За словами координаторки, ООН також надзвичайно стурбована й ретельно відстежує повідомлення про примусове переміщення українських дітей до російської федерації. Війна також руйнівно вплинула на психічне здоров'я та добробут дітей, зокрема, мільйонів тих, хто був змушений виїхати, рятуючи своє життя.

Деніз Браун також зазначила, що гуманітарна спільнота й далі невпинно працюватиме, щоб вони отримували необхідну термінову підтримку доти, доки це буде потрібно.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉