Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українці вже скоро зможуть реєструвати авто та замовляти номерні знаки онлайн

Зареєструвати авто та замовити номерні знаки можна буде онлайн – деталі. Фото: МВС

Зареєструвати авто та замовити номерні знаки можна буде онлайн – деталі. Фото: МВС

Українці скоро отримають можливість замовляти автомобільні номерні знаки та подавати заявки на реєстрацію або перереєстрацію транспортних засобів онлайн — через Електронний кабінет водія або на порталі «Дія». Як повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ, відповідну постанову 10 вересня 2022 ухвалив Кабінет міністрів України.

Quote«Послуга надаватиметься через подання заяви в електронній формі, заповнення форм (полів) якої здійснюватиметься автоматично, з огляду на відомості, отримані в межах електронної інформаційної взаємодії з єдиною інформаційною системою МВС України. Тоді як раніше було передбачено лише заміну посвідчення водія через «Дію», — уточнив заступник очільника МВС Богдан Драп’ятий.

З-поміж нововведень також:

  • розширення переліку реєстраційних дій, пов’язаних із проведенням державної реєстрації, перереєстрації ТЗ, що здійснюються без проведення експертного дослідження транспортного засобу фахівцями Експертної служби МВС;
  • можливість громадянину в зручний для себе час (окремо від реєстрації/перереєстрації ТЗ) замовити проведення експертного дослідження ТЗ. Висновок, отриманий за результатами дослідження, буде дійсним протягом 10 днів.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Постанова набуде чинності за 3 місяці з моменту її публікації.

Контекст. Нагадаємо: минулого місяця в МВС анонсували появу нових опцій у сервісі «Електронний кабінет водія» в найближчому майбутньому.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини