Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Окупанти готуються до псевдовиборів на окупованій частині Запорізької області

«Референдуми» на Донбасі, Херсонщині та Запоріжчині 23 вересня 2022 року. Фото: скриншот з відео

«Референдуми» на Донбасі, Херсонщині та Запоріжчині 23 вересня 2022 року. Фото: скриншот з відео

Російське окупаційне військо хоче провести псевдовибори на тимчасово окупованій частині Запорізької області. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає «Інтерфакс-Україна».

Quote«Ми справді бачимо тенденцію початку підготовки до виборів... І так, як провели фейковий референдум, вони хочуть провести й фейкові вибори», – сказав він.

За його словами, про це свідчать кілька чинників:

  • так званому віцегубернатору Запорізької області Сергію Толмачову, який приїхав із Севастополя, «чітко нарізали завдання щодо виборів»;
  • одну з колаборанток Галину Катющенко обрано центральною виборчою комісією РФ як такою, хто буде головою центральної виборчої комісії безпосередньо на тимчасово окупованій Мелітопольщині;
  • на території тимчасово окупованої Запорізької області вже заявляються представники російських політичних партій – як начебто опозиційних (ЛДПР), так і провладних («Єдина Росія»), «і вони регулярно ведуть цю пропагандистську роботу».
Разом з підготовкою до псевдовиборів, окупанти чекають на ЗСУ

Разом з підготовкою до псевдовиборів, окупанти чекають на ЗСУ

Контекст. Раніше Федоров повідомляв, що на жителів тимчасово окупованих територій чекає нова хвиля примусової паспортизації. Місцеві зрадники хочуть вислужитися перед своїм московським керівництвом і рапортують про великий попит на паспорти країни-агресора. За прогнозами Федорова, окупанти хочуть до осені загнати всіх мешканців тимчасово окупованих територій у своє громадянство.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини