Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Стоятимуть у черзі як усі: фахівці МАГАТЕ не отримають спецперепусток від окупантів

Запорізька АЕС: як добирається місія МАГАТЕ. Фото: Енергоатом

Запорізька АЕС: як добирається місія МАГАТЕ. Фото: Енергоатом

Окупаційна влада Запоріжжя заявила, що не робитиме спецперепустки для членів місії МАГАТЕ, які прямують на ЗАЕС. Тобто фахівцям агентства доведеться, як і решті людей, чекати в черзі, щоб потрапити на непідконтрольну Україні частину області.

Quote«Місія МАГАТЕ стоятиме в черзі, щоб потрапити на звільнену частину Запорізької області. Це викликано тим, що спецперепустки їм не робитимуть. А могли б безпечно, швидко й без перепон дістатися з Росії звільненою територією», — пояснив колаборант Володимир Рогов, якого росіяни призначили членом головної ради окупованої Запоріжчини.

Прокремлівський ресурс ТАРС пише, що російське керівництво очікує прибуття місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС 1 вересня. Загарбники пообіцяли забезпечити фахівців житлом в окупованому Енергодарі.

Контекст. У середу вранці, 31 серпня, команда з 14 експертів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) вирушила на Запорізьку АЕС, що перебуває під контролем російських окупантів. Місія організації розраховує пробути на об’єкті декілька днів і залишити там своїх представників на постійній основі, тоді як окупаційна влада дає їй на роботу лише один день.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Напередодні окупаційні війська обстріляли коридори, якими місія МАГАТЕ має дістатися Запорізької атомної електростанції. В ОП вважають, що в такий спосіб рф намагається змусити спеціалістів МАГАТЕ прибути на ЗАЕС окупованими територіями Криму або Донбасу.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини