Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Місія МАГАТЕ вирушила на ЗАЕС. Загарбники відвели їм на роботу один день

Запорізька АЕС: як працюватиме на станції місія МАГАТЕ. Фото: Енергоатом

Запорізька АЕС: як працюватиме на станції місія МАГАТЕ. Фото: Енергоатом

У середу вранці, 31 серпня, команда з 14 експертів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) вирушила на Запорізьку АЕС, що перебуває під контролем російських окупантів. Місія організації розраховує пробути на об’єкті декілька днів і залишити там декілька своїх представників на постійній основі, тоді як окупаційна влада дає їй на роботу лише один день.

Quote«Ми нарешті вирушаємо після шести місяців зусиль. МАГАТЕ прямує на Запорізьку АЕС. Як ви знаєте, ми маємо дуже важливе завдання там – попрацювати й оглянути справжню ситуацію там, допомогти стабілізувати ситуацію, наскільки це можливо», — заявив під час брифінгу в Києві очільник МАГАТЕ Рафаель Гроссі.

Він додав, що експерти працюватимуть на станції декілька днів. У цей час вони спілкуватимуться з персоналом ЗАЕС і збиратимуть необхідну для загальної доповіді інформацію. За його словами, МАГАТЕ має намір встановити на станції своє постійне представництво.

Гауляйтер Запоріжчини, зрадник України Євген Балицький заявив, що окупанти готові допустити місію МАГАТЕ на ЗАЕС. Він наголосив, що робота експертів організації розрахована на один день.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Програму візиту розраховано на один день. Вони мають за один день переглянути роботу станції. Ті елементи, які вони скажуть, у процесі можна подивитися. Поки що заявлено (мета місії) — «ознайомитися з роботою станції». Для нас це розмите поняття», — наводить слова Балицького «РБК».

Контекст. Нагадаємо: напередодні російські окупаційні війська обстріляли коридори, якими місія МАГАТЕ має дістатися Запорізької атомної електростанції.

Коментарі

Всі новини