Україна запропонувала Америці угоду, від якої Дональд Трамп не може відмовитися. Президент Володимир Зеленський хоче, щоб американський бізнес інвестував у природні ресурси його країни вартістю 26 трильйонів доларів, що еквівалентно мінеральним багатствам Канади чи Австралії. Зеленський також обіцяє, що українська армія допоможе захистити безпеку Європи після війни. Про це пише Кyiv post.
В ідеалі план Маршалла з використанням заморожених російських активів на 350 мільярдів доларів також допоможе відбудувати Україну, як і західні країни, які співпрацюють із українським ресурсним, промисловим і технологічним сектором, Силіконовою долиною Європи.
Навпаки, після обрання Трампа росіяни відповіли ескалацією своїх смертоносних атак на українських мирних жителів і міста, знову погрожуючи ядерною зброєю, а російське державне телебачення привітало Трампа, а потім показало оголені фотографії з модельного минулого Меланії Трамп.
Проте звернення Зеленського до Трампа – це «мудрий крок, щоб показати, що Україна не тягар для Заходу… Трамп хоче бути переможцем, а не переможеним», – заявив народний депутат України Олександр Мережко. «Щоб стати переможцем, він повинен показати путіну його місце».
Цей бізнес-підхід Зеленського є частиною його «плану перемоги» і був показаний Трампу. Говорити про долари та центи не непристойно чи образливо. Це натхненно і доречно, перетворюючи Україну з тягаря на приз.
Це також відображає одержимість путіна Україною, яка була більше пов’язана з грошима, ніж знищенням чи підкоренням етнічної групи. Він магнат-трильйонер, який контролює огидну олігархію, яка десятиліттями експлуатувала та збирала ресурси України та інших колишніх «колоній», як це робили царі до них.
Вторгнення путіна 24 лютого 2022 року мало на меті відвоювати Україну та захопити її величезні ресурси. З точки зору бізнесу, розрахунок простий: якщо війна обійдеться в 500 мільярдів доларів, а росія втратить свої заморожені активи на 350 мільярдів доларів, захоплені західними банками, захоплення ресурсів у 26 трильйонів доларів або навіть половина чи чверть цих ресурсів, є вражаючим прибутком.
Захід був надзвичайно щедрим до України і заслуговує на винагороду та відшкодування своїх витрат на військову та гуманітарну допомогу.
Це також може допомогти відбудувати країну.
У серпні між Вашингтоном і Києвом почалися переговори щодо формалізації економічної співпраці, запуску спільних інвестиційних проєктів і розробки планів арешту заморожених російських активів для підтримки зусиль з відновлення України.
Українці хочуть і потребують, щоб американський бізнес допоміг перетворити його гірничодобувну та переробну промисловість на світові сектори та виробляти високотехнологічну продукцію та напівпровідники. Євросоюз і його компанії також будуть інвестувати в Україну, і вони вже перейшли з російського газу на американський (і норвезький) скраплений газ.