Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

YouTube почне вставляти рекламу в усі відео на своїй платформі

YouTube почне вставляти рекламу в усі відео. Фото: AdWeek

YouTube почне вставляти рекламу в усі відео. Фото: AdWeek

Відеохостинг YouTube, що належить компанії Google, з 1 червня зможе без згоди власників вставляти рекламні ролики в будь-яке відео на своїй платформі, навіть на каналах, які не входять до партнерської програму компанії. Про це повідомила Google в листі про зміну правил користувальницької угоди, розісланий користувачам платформи.

yutub.png

«YouTube має право монетизувати будь-який контент на платформі, і реклама може з'являтися на каналах, що не входять до партнерської програми», — йдеться в одному з пунктів нових правил. При цьому весь дохід від рекламних вставок в ролики на каналах, які недостатньо популярні або не прагнуть до отримання прибутку від свого контенту, буде йти у бюджет YouTube.

Зміна може ускладнити для відеоблогеров приєднання до партнерської програми YouTube, оскільки їм потрібно набрати 1 тис. передплатників і 4 тис. годин переглядів на своїх каналах.

Нові правила позначаться і на споживачах контенту, які, щоб позбутися від великої кількості переривають відео рекламою, будуть змушені оформляти платну підписку YouTube Premium.

Для американських користувачів платформи зміна діє з листопада 2020 року.

Контекст. У березні стало відомо, що Google хоче ввести податок на дохід, який YouTube-блогери отримали від переглядів в США. Розмір податку складе 24%. Щоб уникнути його, доведеться надати сервісу Google AdSense податкову інформацію.

У період з 1 червня 2019 року по 1 червня 2020 року зірки YouTube заробили в цілому $211 млн. Це на 30% більше, ніж за попередній рік, повідомив журнал Forbes.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини