Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Єллоустоунський національний парк уперше за 34 роки закрили для відвідувачів

Єллоустоун закрили через масштабні повені. Фото: twitter.com/YellowstoneNPS

Єллоустоун закрили через масштабні повені. Фото: twitter.com/YellowstoneNPS

США вперше за майже 35 років закрили для туристів усі 5 входів до національного парку Єллоустоун. Відповідне рішення було ухвалено з огляду на потужні зливи, які стали причиною рекордної для регіону повені, пише Reuters. Територія заповідника, що розташований на території трьох штатів — Вайомінгу, Монтани та Айдахо — та займає 898,3 тис. га, зараз недоступна для всіх відвідувачів, включно із тими, хто забронював житло або кемпінг заздалегідь. Служба національних парків повідомила про евакуацію співробітників заповідника з північної частини, яка постраждала найбільше.

За попередніми оцінками, на відновлення розмитих доріг підуть місяці. Унаслідок повені ушкоджень також зазнали мости, частина заповідника залишилася без електропостачання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Повінь було спричинено проливними дощами та масивними опадами на більшій частині західного Межигір’я після однієї з найтепліших весен за багато останніх років. Різкий стрибок температур також посприяв прискоренню танення снігу на пагорбах у національному парку.

Контекст. «Єллоустоун» — перший у світі національний парк, його було засновано в березні 1872 року. Він є одним із найвідвідуваніших парків у США — щороку до заповідника приїжджають майже 3 млн людей. На його території функціонують дев’ять готелів, магазини, АЗС, музеї та безліч кемпінгів. Бронювати житло на літо тут треба за кілька місяців наперед.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини