Facebook Pixel

У Києві стрімко зростає кількість хворих на COVID-19 дітей. Кличко розповів, як працюватимуть школи наступного тижня

Як працюватимуть київські школи наступного тижня. Фото: Jessica Lewis / Unsplash

Як працюватимуть київські школи наступного тижня. Фото: Jessica Lewis / Unsplash

У зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю на COVID-19 у столиці наступного тижня учні столичних шкіл, зокрема молодшої школи, продовжать навчання в дистанційному режимі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

Quote«У Києві збільшується кількість хворих дітей. Тому наступного тижня учні, зокрема молодшої школи (1 — 4 класів), за парти ще не повернуться. І продовжать навчання в дистанційному режимі. Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей, а також їхніх родин і близьких. Бо чимало дітей переносять вірус навіть безсимптомно, але можуть заразити близьке оточення. Я прошу батьків, які наполягають на відкритті шкіл, відповідально та з розумінням поставитися до заходів безпеки, що запроваджує міська влада. Піклуйтеся про своїх близьких! Не будьте легковажні. Далеко не всі сьогодні легко та без наслідків хворіють на коронавірус», — наголосив Кличко.

Мер повідомив, що останніми тижнями до столичних лікарень госпіталізують усе більше хворих на коронавірус дітей. Бо штам «Дельта», як зазначають медики, більш агресивний і вражає багато молодих людей і дітей, спричиняючи наслідки та ускладнення. Наразі, як повідомив Кличко, у столичних лікарнях перебувають 85 дітей із коронавірусом та підозрою на захворювання. Четверо з них — у реанімаціях. Мер підкреслив, що за всі попередні хвилі вірусу такої кількості дітей у лікарнях не було.

Контекст. Із 1 листопада Київ посилив карантинні обмеження.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини