«Яхтовий» барометр вказує на нестабільність у світовій економіці

Фото: SuperYacht Times

Фото: SuperYacht Times

Інтерес багатих людей до покупки супер'яхт знизився по всьому світу на тлі економічної нестабільності. Про це повідомив Bloomberg з посиланням на дані SuperYacht Times.

За 10 місяців поточного року виробникам вдалося продати лише 102 такі яхти. У минулому році їх було продано 199, за два місяці виробникам навряд чи вдасться досягти минулорічного показника.

Вважається, що на попит в цьому році вплинула економічна нестабільність, викликана торговельною війною між Китаєм і США, проблемами Великобританії з-за Brexit та іншими подіями.

Попит на яхти можна розглядати як барометр стану економіки, оскільки гроші на такі речі люди витрачають тільки за власним бажанням, а не з необхідності, зазначив у розмові з Bloomberg один з експертів. У нинішньої економічної ситуації, на його думку, немає ніякої причини купувати елітний човен, якщо ви не рибалка.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Хто очолить Ощадбанк: Мінфін обрав фіналістів

Міністерство фінансів визначило п'ять фіналістів конкурсу на посаду голови правління державного Ощадбанку. Крім Геннадія Хелемського, Галини Пахачук і Сергія Наумова, за даними джерела zn.ua на посаду претендують також Антон Тютюн і Сергій Магдич.

Карантин відібрав прибуток у шести з десяти українських компаній

Пандемія COVID-19 вплинула на доходи, кількість працівників та інвестиції компаній. З усіх членів Американської торговельної палати 64% зафіксували зниження доходів. І тільки 5% мають підвищення доходів.

Як я провела карантин

Цього року літо почалося з майже скасування карантину. Зазвичай влітку планують відпустку, а тут схопилися за роботу після двох з половиною місяців, проведених вдома. У журналістів усе навпаки: під час карантину роботи додалося.

style