Facebook Pixel

Вступникам до вишів у 2022 році необхідно зареєструватися в загальній системі

Для участі в тестуванні для вступу до вишів у 2022 році необхідно зареєструватися в системі учасників ЗНО, повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Міністерство освіти зараз розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно пояснено, як саме відбуватиметься вступ, які іспити та в якому форматі потрібно складати.

«Для організації будь-яких іспитів потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію ми отримуємо з бази даних реєстрації для участі в ЗНО», – йдеться в повідомленні УЦОЯО.

Якщо випускники шкіл уже зареєструвалися для участі в ЗНО (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівнику навчального закладу або самостійно відправили до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти), вони є потенційними учасниками вступних іспитів до закладів вищої освіти.

Тим, хто цього не зробив, до 9 квітня потрібно створити в системі хоча б реєстраційну картку. Таку картку випускнику не обов'язково створювати особисто — на його прохання це може зробити будь-яка людина. Це особливо важливо для тих, хто зараз перебуває на тимчасово окупованих територіях і не має доступу до інтернету.

Контекст. 24 березня Верховна Рада скасувала проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного професійного вступного іспиту у 2022 році.

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет сказав, що у 2022 році для вступу на бюджет абітурієнтам необхідно буде скласти національний мультипредметний тест, а контрактникам – лише надати мотиваційний лист.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉