Facebook Pixel
IT

Vodafone влітку запустить послугу цифрової SIM-карти

Автор

Vodafone Україна планує запустити послугу цифрової карти eSIM, що є альтернативою фізичним SIM-картам, у червні — липні. Про це під час онлайн-конференції заявив директор з маркетингу мобільного оператора Андрій Отрощенко.

«Ми саме знаходимося на фінальній стадії технічної реалізації цієї послуги. Ми розглядали різні партнерські рішення, оскільки власне потребує і часу, і грошей. Ми розраховуємо, що це буде доступно вже наприкінці червня — на початку липня», — додав він.

Мобільний оператор «ТріМоб» запустив цю послугу ще 1 листопада минулого року, випередивши таким чином трьох лідерів ринку. Слідом за ним 8 листопала eSIM запустив мобільний оператор lifecell. Тоді «Київстар» також заявляв про те, що розглядає можливість запуску цієї послуги, але конкретних дат щодо впровадження технології не називав.


Технологія eSIM вмонтовується в телефон на етапі виробництва. Роль фізичної SIM-картки виконує чіп, на який достатньо завантажити профайл номера. Абонент може використовувати декілька номерів в одному телефоні — йому доведеться лише обрати необхідний профіль.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉