Facebook Pixel

Влада Києва радить роботодавцям перевести співробітників на віддалену роботу через штам «Омікрон»

Київська міська державна адміністрація рекомендувала роботодавцям, якщо можливо, перевести працівників на дистанційний режим роботи через погіршення ситуації із захворюваністю на штам коронавірусу «Омікрон». Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, повідомляє пресслужба.

«Натепер у столиці, як і в усій Україні, фіксується стрімке збільшення захворюваності на коронавірус. Це змушує місто максимально посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень», — зазначила Старостенко.

За її словами, штам коронавірусу «Омікрон» дуже контагіозний, особливо в закритих приміщеннях. Тому ризик інфікування можна знизити, лише дотримуючись основних санітарних правил: маскового режиму, соціальної дистанції та гігієни рук.

Крім того, місто радить роботодавцям, якщо можливо, перевести працівників на дистанційний режим роботи. Якщо ж це неможливо, необхідно провітрювати приміщення якомога частіше, стежити за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції. А в разі з'явлення перших симптомів застуди — залишатися вдома», — наголосила заступниця голови КМДА.

У КМДА уточнили, що в столичних лікарнях натепер перебувають 743 пацієнти з підтвердженим діагнозом COVID-19 та 45 — із підозрою на захворювання. Загалом у тяжкому стані перебувають 452 пацієнти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉