Facebook Pixel

Вистава «Украдене щастя» камерного театру «МАЛАНКА», доступна онлайн

Вистава «Украдене щастя» камерного театру «МАЛАНКА», доступна онлайн

Вистава «Украдене щастя» камерного театру «МАЛАНКА», доступна онлайн

Перша вистава молодого камерного театру «МАЛАНКА» «Украдене щастя», доступна онлайн на DRAMOX.

«МАЛАНКА» — це київський камерний театр, який несе українську літературну моду. Театр створений під час повномасштабної війни (січень 2023 року). Директор та засновник — Гіо Пачкорія.

Вистава «Украдене щастя» — це містичність життя та драма людської душі в колажах із пластики та етнічної музики, створена за мотивами однойменної п’єси Івана Франка у виконанні чотирьох акторок.

Трейлер вистави «Украдене щастя» (відео):

Сюжет:

Анна ніколи не мала права на власну думку, вибір і життя. Всі навколо думали, що знають краще, про що їй мріяти, кого любити і якою бути. Здавалося, що все завжди буде так, як є: нелюбий чоловік Микола, постійна домашня робота і біль, що розриває серце.

Але повернувся її коханий Михайло, якого вона вважала мертвим. Разом з ним відродилася і Анна. Її душа знову навчилася радіти і бути щасливою. Але чи достатньо пристрасті, щоб відновити справжню Анну? Жінка, яка зіткнулася зі страхом, болем, спогадами та почуттями. Її душить «намисто сліз».

Наскільки глибоко суспільство може втручатися у твоє життя, що ти продовжуєш закопувати своє існування в могилу? Чи знайде Анна шлях до внутрішньої свободи? Чи вистачить їй сил? Чи зрозуміє вона, хто насправді вкрав її щастя?

Команда:

Режисер, сценограф — Гіо Пачкорія;

Пластика — Марта Ханна;

Костюми та музика — Світлана Малюга;

Акторки: Аліна Іскерко, Світлана Малюга, Ірина Сокович, Тамара Пацата, Олександра Городецька.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉