Facebook Pixel

Які виплати отримають українські військові в червні: розкрито суми

В Україні в червні можуть отримати 30 тис. грн не всі військові. Мова йде про тих, які виконують завдання у складі угруповань військ чи резерву головнокомандувача ЗСУ, пунктів управління Генштабу, що здійснюють управління угрупованнями військ чи завдання з протиповітряного прикриття та наземної оборони об'єктів критичної інфраструктури або завдання із забезпечення підрозділів у районах ведення бойових дій.

Так, якщо військовослужбовець перебуває на ротації й не в зоні бойових дій, проте він виконує бойові завдання згідно з наказом, то він має право на виплату розміром на місяць за період виконання бойових завдань. Також надбавку розміром у 30 тис. грн отримують військові, відряджені до військадміністрацій у районах, де ведуться бойові дії.

Хто може отримати 50 тис. грн?

Цю суму отримають захисники, які виконують бойові завдання у складі органів військового управління, що управляють підрозділами першого ешелону оборони або наступу на лінії зіткнення сторін. Перелік цих органів затверджує головнокомандувач або начальник Генштабу.

Хто може отримати 100 тис. грн?

На виплату 100 тис. грн і надалі претендують військовослужбовці, які беруть участь у бойових діях у районах їх ведення та виконують бойові завдання. Так, ці кошти отримають:

  • льотчики, які здійснюють польоти в районах, де ведуться воєнні дії;
  • військові у складі підрозділу ракетних військ та артилерії в районах ведення бойових дій;
  • військовослужбовці, які виконують завдання з вогневого ураження повітряних і морських цілей противника в районах ведення бойових дій;
  • моряки, які виконують завдання на кораблях, катерах, суднах за межами внутрішніх акваторій портів, пунктів базування та місць тимчасового базування;
  • медперсонал медичних частин і підрозділів у районах ведення воєнних дій.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉