Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Топ-5 новин за 1 березня від The Page

Топ-5 новин за 1 березня від The Page

Топ-5 новин за 1 березня від The Page

Березень 2023 року принесе зміни у виплатах соціальної допомоги, пенсій, зарплат військовим — стало відомо, як вони зміняться. Китайська супутникова компанія Spacety надавала аерофотознімки ПВК «Вагнер». Російське окупаційне військо хоче провести псевдовибори на тимчасово окупованій частині Запорізької області. У Конгресі США посилилося занепокоєння щодо високої вартості відправлення зброї до України. Апеляційна палата ВАКС 1 березня призначила запобіжний захід ексголові НАК «Нафтогаз України» Андрію Коболєву — заставу 229 млн грн.

Що зміниться з 1 березня: пенсії, виплати військовим і переселенцям

З 1 березня мільйонам громадян у країні переглянуть розмір пенсій у рамках індексації. Очікується, що виплати підвищаться на 19,7%.

Українські бійці, які воюють із противником на передовій, отримуватимуть доплату в сумі 100 тис. грн на місяць.

У березні Мінреінтеграції оновить список громадян, які отримуватимуть виплати. До нього входять населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській і Запорізькій областях.

Китайська компанія, що в чорному списку США, надавала супутникові знімки групі Вагнера

Китайська супутникова компанія Spacety надавала аерофотознімки ПВК «Вагнер». Раніше цього місяця Spacety було включено до чорного списку торгових компаній США. Компанія Spacety раніше заявляла, що дотримується міжнародних санкцій проти Росії й не підтримує жодних зв'язків із цією країною після введення обмежень.

Окупанти готуються до псевдовиборів на окупованій частині Запорізької області

Російське окупаційне військо хоче провести псевдовибори на тимчасово окупованій частині Запорізької області.

Контроль за зброєю та винищувачі F-16: у Конгресі США зросла напруга через допомогу Україні

У Конгресі США посилилося занепокоєння щодо високої вартості відправлення зброї до України. Так, деякі республіканці та демократи вимагають звітності від Пентагону як про гроші, що вже надійшли, так і про ті, що ще мають надійти. Це загрожує консенсусу щодо фінансової підтримки Києва.

Коболєву призначили заставу 229 млн грн

Апеляційна палата ВАКС 1 березня призначила ексголові НАК «Нафтогаз України» Андрію Коболєву запобіжний захід — заставу 229 млн грн. Коболєв має внести заставу протягом 5 днів. Строк дії обов’язків – 2 місяці.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини