Facebook Pixel

Військовий парад у Києві: пряма трансляція

Фото: Vasyl Artyushenko

Фото: Vasyl Artyushenko

Свій 30-й День незалежності України вперше відзначатиме потрійним парадом: на Хрещатику в Києві, в Одесі на морі й на Дніпрі в столиці.

Парад на Хрещатику розпочнеться о 10:00. Онлайн-трансляція доступна сайті The Page.

Telegram Logo

За інформацією МВС і Міноборони, до урочистостей залучено близько 5 тисяч військових і представників оборонного сектора, в тому числі учасники бойових дій, 100 літальних апаратів, 400 одиниць озброєння і техніки.

parad-dlya-video.png

Президент Володимир Зеленський зазначив, що останні два роки проводилася активна робота щодо поліпшення технічного забезпечення військ, і парад продемонструє досягнення в цьому напрямку.

«Ми повинні показати все, що є в Україні. Ми постійно збільшуємо бюджет для наших військових. Я цим пишаюся. Вважаю, що люди повинні побачити, на що витрачала держава гроші», — підкреслив Зеленський.

На чолі пішої колони пройде парадний розрахунок ветеранів російсько-української війни — 130 осіб. Це представники Сухопутних військ, Військово-морських сил, військових вузів, Національної гвардії, Міністерства внутрішніх справ.

parad-veterany.jpg

У параді також візьмуть участі військовослужбовці країн-партнерів України. Зокрема, Великобританію представляє підрозділ з полку Королівських улан, армійський оркестр Колчестер і винищувачі Typhoon в небі.

parad-korolevskie-ulany.jpg

Схема прольоту літаків над Хрещатиком

parad-skhema-proleta.jpg

Після закінчення параду на Хрещатику, в районі Річкового вокзалу і Труханового острова заплановано урочисте проходження катерів і проліт авіації. Початок — о 14:00.

Передбачається повітряний показ літаків і вертольотів, а також проходження катерів з висадкою на берег спецназу і десанту.

Додатково. Урочисте засідання, концерти і три дні святкувань: як Україна відзначає цьогоріч День незалежності.

Раніше The Page повідомляло, що в серпні завдяки вихідному на День незалежності українці зможуть відпочивати чотири дні поспіль — 21,22,23 та 24 серпня. Субота 28 числа буде робочою.

Коментарі

Всі новини