Ветеранські бізнеси можуть отримати до $6500 на розвиток: які умови
Ветерани та члени їхніх родин із Київської, Львівської та Вінницької областей, які вже мають власний бізнес, отримають шанс на подальший розвиток. За підтримки Європейського Союзу Міжнародна організація з міграції (МОМ) у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України та Startup Ukraine запускає спеціальну програму для підтримки ветеранського підприємництва.
Це інтенсивна чотиримісячна навчально-практична ініціатива, спрямована на зміцнення бізнесу ветеранів війни в Україні та їхніх сімей. Програма допоможе учасникам розвинути свою справу, знайти нові сенси та стабільність у мирному житті через підприємницьку діяльність.
За даними Міністерства у справах ветеранів, понад 300 000 українських військовослужбовців нині потребують допомоги у реінтеграції після служби.
Хто може взяти участь?
- Ветерани та ветеранки, звільнені з військової служби, які мають власний бізнес, що працює щонайменше 6 місяців у Київській, Львівській або Вінницькій областях.
- Члени родин ветеранів, а також загиблих захисників і захисниць України (1-го ступеня споріднення), які мають власний бізнес, що працює щонайменше 6 місяців у Київській, Львівській або Вінницькій областях.
- Бізнеси, що мають офіційно працевлаштованих ветеранів і діють у зазначених регіонах.
Що передбачає участь у програмі?
- Офлайн-навчання — триденний бізнес-тренінг у Києві, Львові або Вінниці для 100 учасників.
- Менторська підтримка — два місяці індивідуальної роботи з досвідченими підприємцями та бізнес-консультантами.
- Грант у розмірі €6500 — для 45 фіналістів, які захистять свої бізнес-плани.
- Психологічна допомога — підтримка від фахівців для зміцнення внутрішньої опори та адаптації до цивільного життя.
- Промоція ветеранського бізнесу — історії ветеранів будуть висвітлені в онлайн-медіа у межах національної інформаційної кампанії.
«Це не лише можливість для ветеранів розвивати власні бізнеси. Це — інструмент для економічного зростання, створення нових робочих місць і розвитку громад. Мале підприємництво — один із ключових драйверів повоєнного відновлення України. І ветерани можуть бути в його центрі», – Анна Петрова, засновниця центру підприємництва та інновацій Startup Ukraine.
Як усе відбуватиметься?
Учасники та учасниці розпочнуть із інтенсивного офлайн-навчання, де отримають знання про основи ведення бізнесу, аналіз поточного стану і масштабування бізнесу. Потім кожен працюватиме над власним бізнес-проєктом під супроводом ментора. Найкращі проєкти отримають фінансування для втілення в життя.
Більше інформації про програму та умови участі ви можете знайти на офіційному сайті за посиланням: https://startupukraine.com/prohrama-pidtrymky-veteranskoho-biznesu
Як подати заявку?
- Перейдіть за посиланням → https://forms.gle/Tjcksb2VjgFbwRrcA
- Заповніть реєстраційну форму.
- Очікуйте подальші інструкції від організаторів.