Facebook Pixel

Зеленський анонсував будівництво двох нових аеропортів

В Україні з’являться два нові аеропорти. Фото: president.gov.ua

В Україні з’являться два нові аеропорти. Фото: president.gov.ua

У межах програми «Велике будівництво» на сході України та на Закарпатті незабаром з’являться два нових аеропорти. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на форумі «Велике будівництво: авіація і туризм».

Quote«Ми готуємося до ще двох. Нещодавно ми розв'язали це стратегічне питання. Ще два нових аеропорти на сході України та на Закарпатті», — заявив Зеленський.

Президент також зазначив, що нині Україна інвестує мільярди гривень у модернізацію регіональних аеропортів. Зокрема, будівництво нових злітно-посадкових смуг і терміналів у Чернівцях, Рівному, Житомирі, Кривому Розі, Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Вінниці, Полтаві та на Одещині.

Контекст. Зеленський анонсував появу в Україні державної авіакомпанії під робочою назвою Ukrainian national airlines (Українські національні авіалінії). Нині Україна веде переговори із західними партнерами для створення в країні сучасного авіаційного хабу для модернізації пасажирських літаків у вантажні.

Telegram Logo

Про створення державного авіаперевізника Зеленський говорив ще у квітні 2020 року.

У липні прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд уже розробив концепцію майбутнього державного українського авіаперевізника. 24 листопада Шмигаль дав доручення Мінінфраструктури знизити ціни на авіаквитки в межах України. В грудні президент доручив Кабміну України опрацювати питання щодо створення 2021 року державної авіакомпанії, який використовуватиме літаки «Антонова».

Коментарі

Всі новини