Конкурент Rozetka: в Україні відкрився найбільший російський інтернет-магазин Wildberries

Українці отримали можливість замовляти товари на сайті російського ритейлера Wildberries, який почав роботу в Україні. Товари також можна замовити в мобільному застосунку на iOS. Очікується й можливість завантаження застосунку на Android.

Отже, тепер Wildberries працює в Росії, Україні, Польщі, Словаччині, Білорусі, Казахстані, Вірменії та Киргизії, передає «Інтерфакс-Україна».

Цього року компанія планувала запустити продажі ще в десяти країнах. У найближчі п'ять років Wildberries планує збільшити обіг за межами РФ до 200 млрд рублів.

Telegram Logo

Покупцям в Україні будуть доступними 3 млн найменувань товарів від понад 30 тис. брендів одягу, взуття, іграшок, товарів для спорту, канцтоварів тощо.

Доставка в Україну здійснюватиметься з допомогою логістичних партнерів, а клієнти зможуть отримувати замовлення у 8 тис. точках видачі.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Wildberries — найбільший онлайн-ритейлер РФ. Асортимент майданчиків налічує понад 5 млн SKU: це одяг, взуття, аксесуари, б'юті-товари, дитячі товари, техніка й електроніка, товари для дому, ювелірні прикраси, харчові продукти, книги, цифрові товари та інше.

У другому кварталі 2020 року обіг Wildberries зріс у 2,2 раза проти показника за другий квартал 2019 року до 103,4 млрд рублів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини