Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Святкування Рош-га-Шана в Умані: хасидів закликають цьогоріч не їхати до України

В Україні не радять хасидам цьогоріч їхати на Рош-га-Шана до Умані. Фото: hromadske.ua

В Україні не радять хасидам цьогоріч їхати на Рош-га-Шана до Умані. Фото: hromadske.ua

Паломників-хасидів цього року закликають не їхати на святкування Рош-га-Шана до України. Про це повідомили у пресцентрі Служби безпеки України.

Так, СБУ та Національна поліція наголошують, що рф може використати масове скупчення паломників для провокацій.

Quote«Через ймовірність ракетних обстрілів і провокацій з боку російської сторони, спрямованих на дестабілізацію міжнаціональних відносин і завдання шкоди іміджу України, правоохоронці рекомендують паломникам не відвідувати Україну на святкування Рош-га-Шана», — йдеться в повідомленні.

Якщо хасиди все ж вирішать приїхати в Україну, вони повинні будуть дотримуватися комендантської години, виконувати вказівки поліції, а в разі повітряної тривоги — слідувати до укриттів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В СБУ наголосили, для наразі працюють над посиленням антитерористичній захищеності об’єктів паломництва та маршрутів пересування вірян. Спеціалісти проводять ряд контрдиверсійних та антитерористичних заходів, посилюють контроль за незаконним обігом зброї та небезпечними речовинами й встановлюють цілодобовий відеонагляд за районом паломництва та прилеглими територіями.

Quote«Попри всі заходи безпеки, росія може використати приїзд і масове скупчення паломників для влаштування провокацій», — наголосили в СБУ.

Контекст. Нагадаємо, Юдейський Новий рік цього року святкуватимуть 25-27 вересня. Торік в Україну на Рош-га-Шана, за даними Національної поліції, прибули майже 23 тисячі паломників.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини