Facebook Pixel

В. о. голови АМКУ Ольга Піщанська відхрестилася від кумівства із Зеленським

Виконуюча обов'язки голови Антимонопольного комітету України Ольга Піщанська прокоментувала інформацію про зв'язок її сестри, підприємниці Світлани Піщанської та президента України Володимира Зеленського.

"Я — сестра Світлани Піщанської. Але я хочу зазначити, що інформація подається в дещо спотвореному вигляді. Особливо щодо переписування якогось майна. Якщо подивитися відкриті джерела, декларацію, то можна побачити зовсім іншу картину», — заявила Піщанська, відповідаючи в інтерв'ю на запитання журналістки телепроекту «Перша шпальта» Яни Панюшкіної про те, чи була Світлана Піщанська сусідкою Зеленського в Кривому Розі, чи була спонсором "Слуги народу" і чи правда Зеленський переписав на неї свій бізнес в Італії.

«Що стосується мене, то я б хотіла зазначити, що весь свій шлях я створювала сама», — додала Ольга Піщанська.

За її словами, у неї багаторічний досвід роботи на різних підприємствах України як державної форми власності, так і приватної форми власності, так і в акціонерних товариствах.

«У мене освіта. У мене, крім сестри Світлани Піщанської, ще безліч співпраці з людьми, з фахівцями з різних сфер. І тому я вважаю, що мене треба оцінювати з усіх боків, не як одну із сторін родичів", — зазначає в. о. голови АМКУ.

«Тобто про кумівство не йдеться», — запитала Панюшкіна.

«Я вважаю, що мене призначили як мене. Більше того, я на цьому наполягаю. Також у відкритих джерелах ви можете побачити мій трудовий шлях. Ви можете зв'язуватися з людьми, з якими я раніше співпрацювала. Я цього не боюся. Запитати, що люди про мене думають, як зі мною працювалося», — відповіла Ольга Піщанська.

Контекст. Верховна Рада 3 липня звільнила Юрія Терентьєва з посади голови АМКУ. А з 6 липня виконуючою обов'язки голови АМКУ призначений перший заступник голови АМКУ Ольга Піщанська.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉