Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уряд оновив склад наглядової ради «Укргідроенерго»

Фото: uhe.gov.ua

Фото: uhe.gov.ua

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України обрало до складу наглядової ради «Укргідроенерго» першого заступника міністра енергетики Віталія Шубіна і керівника компанії «Мережі і системи» Олега Палайду як представників держави.

Шубін і Палайда в складі наглядової ради замінили Ольгу Буславец і Валентину Кальниченко, повідомляє прес-служба «Укргідроенерго».

Контекст. У 2019 «Укргідроенерго» здійснило реформу корпоративного управління, в рамках якої було створено Наглядову раду. До складу Комітету з призначенням входили представники міністерств і міжнародних організацій: ЄБРР, МВФ і МФК.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Головою ради став Валентин Гвоздій. Влітку 2019 в наглядову раду «Укргідроенерго» була призначена колишній заступник міністра економіки і торгівлі Наталія Микольська, яка веде напрямки міжнародного співробітництва, експорту та комплаєнс.

У грудня 2019 Кабмін збільшив норматив дивідендів для «Укрзалізниці», «Укргідроенерго» і «Об'єднаної гірничо-хімічної компанії» до 90% від прибутку замість 30% за 2018 рік.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Укргідроенерго» найбільша гідрогенеруюча компанія України. Включено до переліку 15 найбільших підприємств державного сектора економіки, сумарні активи яких складають 70 відсотків від загального показника в держсекторі.

Експлуатує десять станцій на річках Дніпро і Дністер: Київська ГЕС і Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Середньодніпровська ГЕС, Дніпровська ГЕС-1 і Дніпровська ГЕС-2, Каховська ГЕС, Дністровська ГЕС та Дністровська ГАЕС.

Канівська ГАЕС і Каховська ГЕС-2 знаходяться в процесі підготовки до будівництва.

Сумарна встановлена електрична потужність гідроелектростанцій компанії становить 5747 МВт.

Коментарі

Всі новини