Уряд і мери міст домовилися не підвищувати тариф на тепло до кінця сезону

Денис Шмигаль. Фото: kmu.gov.ua

Денис Шмигаль. Фото: kmu.gov.ua

Тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними. Відповідний меморандум уряд і місцева влада вироблять до 25 січня.

«Усі гілки влади об'єдналися, щоб захистити людей від неконтрольованого зростання тарифів. Ми цінуємо, що це спільне рішення з головами міст містить пункт про непідняття тарифів на опалення й гарячу воду для українців. Вдячний усім учасникам наради за конструктивну співпрацю. Під час коронакризи всім нам важливо підтримати наших громадян», — зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Меморандум буде регламентувати такі домовленості:

  • Тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними;
  • Проведення спільної роботи над реструктуризацією заборгованості перед НАК «Нафтогаз», що утворилася через різницю між виручкою ТКЕ і тарифної виручкою;
  • Теплокомуненерго зможуть укладати річні договори з НАК «Нафтогаз» за вигідною ціною.
Telegram Logo

Тарифи на тепло та гарячу воду повинні були підвищитися в зв'язку з різким зростанням ціни газу на біржі TTF у Нідерландах, до якої прив'язані ціни в Україні.

Після цього Нацкомісія, що здійснює регулювання у сферах електроенергії та комунальних послуг підвищила тарифи на тепло для населення та інших споживачів з 1 січня 2021 року. Тарифи були значно підвищені для 23 ТЕЦ і когенераційних установ.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У зв'язку з цим почалася підготовка до тарифного майдану. У кількох областях України, зокрема Харківській, Чернівецькій, Полтавській, містах Миколаїв та Кривий Ріг, пройшли акції протесту проти підвищення тарифів на газ, світло і тепло.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини