Facebook Pixel

Укрзалізниця створить підрозділ БпЛА для охорони інфраструктури

«Укрзалізниця» створює підрозділ із ветеранів-залізничників, які отримали поранення та повернулися з фронту. За допомогою дронів вони стежитимуть за безпекою залізничної інфраструктури.

Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Quote«Ця ініціатива допоможе забезпечити охорону залізничних обʼєктів, а також надасть можливість ветеранам застосувати свій військовий досвід і навички в цивільній роботі», – йдеться у повідомленні.

Наразі «Укрзалізниця» підписала меморандум із Центром підготовки операторів БПЛА «Крук». Навчання проводитиметься на онлайн-платформі для ветеранів, яку створює «Крук» разом із Фондом «Відродження».

Інструктори Центру займатимуться перекваліфікацією ветеранів-залізничників. Вони навчатимуть працівників пілотуванню коптерів, а також вчитимуть інженерної підготовки, зокрема складанню та обслуговуванню дронів.

Як оператори БпЛА допоможуть «Укрзалізниці»

  • боротьба з розкраданням майна на станціях та перегонах
  • боротьба з крадіжками пального з локомотивів
  • фіксація правопорушень
  • охорона інфраструктури під час воєнного стану
  • допомога у розслідуванні транспортних аварій

Першим кроком буде створення тестового підрозділу. На його основі планується створити мережу, яка допоможе забезпечити ефективність роботи залізниці в майбутньому.

Раніше The Page повідомляв, що «Укрзалізниця» у межах програми «Інклюзивна залізниця: Працевлаштування» повернула до роботи 800 залізничників, які повернулися з війни. Ця ініціатива спрямована на те, щоб надати підтримку демобілізованим залізничникам на кожному етапі адаптації. Програма вже допомогла понад 800 ветеранам успішно повернутися до професійної діяльності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉