«Укрзалізниця» втратить сотні мільйонів гривень на користь Ахметова — Лещенко

Державна регуляторна служба заблокувала рішення щодо вирівнювання вартості перевезень порожніх вагонів, що призвело б до справедливої оплати тарифів олігархом Рінатом Ахметовим на транспортування порожніх вагонів.

Про це в своєму telegram повідомив член наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко.

Він пояснив, що розмір тарифів УЗ відрізняється на перевезення вантажів і на перевезення порожніх вагонів, ціна при цьому залежить від того, що раніше везли у вагоні.

Telegram Logo

«Якщо їде порожній вагон після перевезення залізної руди (один з бізнесів Ахметова — The Page), то тариф для нього чомусь повинен бути менше, ніж для порожнього вагона після зерна», — написав Лещенко.

Рішення Держрегулятора ламає всю антикризову стратегію УЗ, керівництво якої уніфікувало тарифи на транспортування порожніх вагонів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Одним з антикризових заходів УЗ була уніфікація тарифів. І тому почали з того, щоб отримати єдиний тариф на перевезення хоча б порожніх вагонів», — пише Лещенко.

За його словами, рішення керівництва УЗ мало б такий фінансовий результат: 4 млрд грн за повні вагони плюс 400 млн грн за порожні. Але регуляторна служба зірвала рішення.

«Замовником кампанії проти підвищення тарифів я називаю Ріната Ахметова. Він є головним вигодонабувачем від абсурдної ситуації, коли УЗ обслуговує його нижче собівартості», — резюмував Лещенко.

Державна регуляторна служба України — центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. Реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду та контролю у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини