Facebook Pixel

Укрпошта вводить електронну марку для рекомендованих листів

Укрпошта вводить електронну марку для рекомендованих листів

Укрпошта вводить електронну марку для рекомендованих листів

«Укрпошта» ввела в обіг електронну марку, яка поки що буде доступною лише для рекомендованих листів, а з наступного року – для всіх. Про це повідомила пресслужба «Укрпошти».

Quote«Запустили електронну марку — сучасний знак поштової оплати в цифровому форматі, який активно використовують в інших країнах світу», — говориться у повідомленні.

Важлива перевага нової марки — її можна замовити в особистому кабінеті, завантажити та роздрукувати на звичайному принтері вдома чи в офісі.

Електронна марка містить всі важливі дані: дату створення листа, індекс одержувача, номер (ШКІ) та вагу. Використовується лише для внутрішніх відправлень типу «Лист рекомендований» — їх можна створити в особистому кабінеті «Укрпошти».

Про те, як створити електронну марку в особистому кабінеті та про кожну диджитал-новацію, «Укрпошта» розповідає у відео.

Електронна марка «Укрпошти» (відео):

Your browser doesn't support HTML5 video.

В «Укрпошті» наголошують, що новинка значно полегшить роботу, зменшить черги у відділеннях, спростить сортування та покращить контроль відправлення і доставки. Відстежити усі операції, статус та історію відправлення можна онлайн в Особистому кабінеті користувача.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉