Facebook Pixel

Укрпошта випустить марки з Patriot, Leopard 2 та Bradley — Смілянський

Укрпошта випустить марки з Patriot, Leopard 2 та Bradley — Смілянський

Укрпошта випустить марки з Patriot, Leopard 2 та Bradley — Смілянський

З 29 вересня 2023 року у відділеннях Укрпошти можна буде придбати нові марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною». Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Блок марок присвячений вдалому влучанню ракет Storm Shadow у штаб російського чорноморського флоту.

Quote«Друзі, в кінці минулого тижня ми усі із задоволенням спостерігали за тим, як ракети Storm Shadow перетворились на «хоть камни с неба» та влучили у штаб тимчасово розквартированого флоту росії у нашому Криму. Ну, і Президент привіз чергові подарунки від наших іноземних партнерів. Тому, думаю, варто подякувати їм за допомогу / *хоч ми завжди хочемо ще більше», — повідомив Смілянский.

Новий благодійний поштовий блок включає зображення культових Challenger 2, Leopard 2, Patriot, CAESAR та M2 Bradley.

Quote«Назви, які відтепер знайомі усім. Назви, які з острахом та заздрістю звучать на пропагандистських каналах, бо усі знають, як ця техніка показує себе у бою», написав очільник Укрпошти.

Ігор Смілянсткий попередив, що марок з ATACMS, Storm Shadow, Taurus ще немає. Ракетна серія обов’язково буде, але трохи згодом.

Передзамовити блок та взяти участь у благодійній справі можна прямо зараз за посиланням. А придбати новинку у відділеннях можна з 29 вересня. Де, як і з ким буде запущена марка, Укрпошта поки що тримає у таємниці.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉