Facebook Pixel

Як отримати кредит для розмінування землі в Укргазбанку

Укргазбанк запускає кредитування аграрної галузі для розмінування полів у межах програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Про це пише пресслужба Укргазбанку.

Завдяки кредитній підтримці банку аграрії матимуть змогу скористатися послугами сертифікованих операторів протимінної діяльності та скоріше відновити роботи з вирощування врожаю.

«З самого початку повномасштабного вторгнення Укргазбанк надає потужну підтримку аграрному сектору, який зазнав суттєвих втрат від військових дій та наразі працює в надскладних умовах. Очищення земель від мін важливе для безпеки українців, для відновлення аграрної галузі та екосистем, які дуже страждають через бойові дії. Тому ми пропонуємо кредитну програму для розмінування полів», — зазначає Родіон Морозов, в.о. голови правління Укргазбанку.

Як отримати кредит 5-7-9?

Виберіть банк, який бере участь у програмі. Дізнайтеся умови, підготуйте необхідний пакет документів і зверніться до установи.

Фінансування для компенсації відсотків за кредитами держава надає банкам-партнерам, які беруть участь у програмі. Але рішення про те, чи надати кредит, банк ухвалює самостійно, зважаючи на критерії програми.

Які документи потрібні для кредиту 5-7-9?

Пакет документів залежить від вимог конкретного банку-партнера. Отримати інформацію щодо документів можна безпосередньо у них.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉