Український авторинок: і в жовтні рекорд

Фото: Сергiй Суховский

Фото: Сергiй Суховский

Минулого місяця співвітчизники купили 8,3 тис. нових автомобілів — майже на пів тисячі більше, ніж місяцем раніше, і наразі наш ринок упевнено посідає перше місце в Європі за темпами відновлення.

Кардіограма українського авторинку нагадує американські гірки. Весняний провал обернувся осіннім водоспадом рекордів, що дозволив Україні повернутися до європейської top-20.

Таблиця: AUTO-Consulting

Таблиця: AUTO-Consulting

У битві за перше місце знову змінився лідер: завдяки 39-відсотковому ривку Renault обійшов Toyota, чиї продажі впали майже на 3%. «Призову трійку» замкнув Kia з показником +76,3%.

Telegram Logo

Проте в номінації «Прорив року», напевно, переможе Peugeot, який примудрився впродовж місяця збільшити продажі одразу на 114%. Такими темпами французи ще до кінця року наблизяться на відстань атаки до своїх споконвічних конкурентів із Renault.

Якщо бюджетний сегмент б'є всі рекорди, то ключові преміальні марки закінчили жовтень із помітним просіданням. З п'яти брендів, що традиційно входять до топ-20, тільки Land Rover вдалося наростити продажі. Але ближче до кінця року, коли заможні українці люблять балувати себе дорогими повнопривідними подарунками, ситуація, напевно, вирівняється.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини